×
KONAKLAMA
YEME & İÇME
BALON TURU
GEZİLECEK YERLER
KÜLTÜR & TURİZM
ULAŞIM
 
8 Mart Ürgüp'te Selma Geçer Konseriyle Kutlandı
 9 Mart 2022

Ürgüp Belediyesi tarafından 8 Mart Kadınlar günü dolayısıyla düzenlenen program yoğun ilgi gördü.


Programın açılış konuşmasını yapan Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, “Başta Şehit ve Gazi anne ve eşleri olmak üzere, siz değerli kadınların bu özel gününü kutluyorum. Nice güzel günlerde birlikte ve beraber olabilmek ümidiyle saygılarımı, sevgilerimi ve hürmetlerimi sunuyorum.” Dedi.

TRT Halk Müziği sanatçısı Selma Geçer, birbirinden güzel eserlerinden oluşan repertuarıyla salonu dolduran kadınların beğenisini kazandı.

Konsere gelen yüzlerce kadın şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti. Kimi zaman hüzünlü kimi zaman hareketli şarkıları seslendiren Selma Geçer kadınları hem eğlendirdi hem de duygusal anlar yaşattı.

Konserinde Ürgüp Türkülerine de bol bol yer veren Selma Geçer, samimi bir ortamda kadınlarla iç içe keyifli dakikalar yaşattı.

Düzenlenen programda Belediye Başkanı Mehmet Aktürk’ün eşi Melahat Aktürk tarafından çekilen kur’a ile 55 adet çeşitli hediye de sahiplerini buldu.

Programa İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Buket Ergün,  AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Ayşe Bilgiç ve yönetimi, Kadın Daire Müdürleri, Kadın Derneklerinin Temsilcileri, Ürgüplü ve Ürgüp’te yaşayan kadınlar katıldı.

ÜRGÜP Belediyesi
Çözüm Merkezi