×
KONAKLAMA
YEME & İÇME
BALON TURU
GEZİLECEK YERLER
KÜLTÜR & TURİZM
ULAŞIM
 

Değerli Ürgüplüler;

31 Mart 2019 mahalli idareler seçiminin ardından beş yıllık görev süremizde Ürgüp'ün geleceği ve Ürgüplüler'in mutluluğu için işimizin başında, hemşerilerimizin yanındayız.

2019’da verdiğimiz sözlerimizi yerine getirebilmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Gösterdiğiniz demokratik teveccühün bilinciyle sizler için hizmet üretiyoruz, her gün yeniden yüzlerce kalbe dokunuyoruz.

2019’da göreve geldiğimizde sizlerin desteğiyle, devletimizin imkanlarıyla ve Ürgüp Belediyesi’nin fedakar çalışanları sayesinde çok büyük projeleri hızla tamamlamak için Türkiye'nin tarihi ve modern belediye binalarından biri olan Ürgüp Belediye binası ile bütün hizmetlerimizi tek bir alanda toplamış olduk.

Sosyal belediyecilikte çözüm odaklı onlarca projemiz ve eserimizle kalpleri, haneleri ısıtmaya devam ediyoruz. Ürgüp bizim için yüzü gülen insanların şehridir ve öyle kalacaktır. İnsan onuruna uygun bir felsefeyle çalışan vefa sosyal destek ekibimiz halkımızın emrinde...

Kültür ve sanat etkinliklerimizin zenginliği ve erişilebilirliği ile de sadece Ürgüp'e değil yüz binlerce insana ulaşabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Değerli hemşerilerim,

Altyapı, eğitim, kültür, yeşil alan ve sağlıkta bu büyük adımları atarken hiç yorulmadık. Çünkü biz aşkla çalışıyoruz, aşkla üretiyoruz. AK Belediyeciliğin temelindeki bu ruh bize güç veriyor.Ürgüp'ün her mahallesine, her bireyine eşit ve nitelikli bir hizmet veriyoruz.

Doğal ve tarihi yapılarıyla Kapadokya'nın ta kendisi Ürgüp, işte bu gayret ve şuurla bugün Türkiye’nin yaşam kalitesi en yüksek ilçelerinden biri oldu. Bu güzel ünvanı bir madalya gibi göğsümüzde taşımak ve gelecek kuşaklara devretmek için çalışmaya, hizmet üretmeye devam edeceğiz.ÜRGÜP Belediyesi
Çözüm Merkezi