ÜRGÜP'TE MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI


Ürgüp Hükümet Konağı önünde düzenlenen törene Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Mustafa Öz,daire ve kurum amirleri, mahalle muhtarları katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Muhtarlar adına konuşma yapan Mustafapaşa Köyü Muhtarı Gültekin Kan: "Bugün buraya 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla Muhtarlar gününün ikincisini kutlamak üzere toplanmış bulunuyoruz. Öncelikle hepinizin muhtarlar gününü kutluyorum. Bu vesile ile bizlerin bir araya gelmemizi sağlayan sayın Kaymakamımıza ve bugünün Muhtarlar günü olarak kutlanmasını öneren ve hayata geçiren tüm devlet büyüklerimize teşekkür ediyorum. Muhtarlar günümüz kutlu olsun." dedi.

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle düzenlenen tören sona erdi.

Türk kültür ve toplumsal yaşamının en önemli yapı taşlarından biri olan, köy ve mahalle sakinlerinin devlet kurumlarıyla olan ilişkilerinde etkin bir rol üstlenen ve demokrasi zincirinin ilk halkasını oluşturan değerli muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü tebrik eder görevlerinde başarılar dilerim.

Fahri YILDIZ - ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANI

 

 

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU