Ürgüp'te doğalgaz çalışmaları kaldığı yerden başladı


Ürgüp Belediyesi ve Enerya Kapadokyagaz tarafından kazma vurulması için protokol imzalanan doğalgaz çalışmaları planlandığı gibi geçtiğimiz sezon kaldığı yerden başlatıldı.

Planlanan noktada gerekli güvenlik önlemlerini alan yüklenici firma, Türk Telekom, MEDAŞ ve Ürgüp Belediyesi Su ve Kanalizasyon ekibi ile gerekli ölçümleri yaptıktan sonra çalışmalarına başladı.

Enerya Kapadokyagaz firması tarafından Sivritaş mahallesinde başlayan çalışmalarda ana hat ve abone bağlantı kutuları çekilerek tamamlanacak. Geçen yıllardan kalan parça hatların çeşitli mahallelerdeki bağlantısını yapacak ekip, Evka Mahallesinde kalan hattı tamamlayacak ve 370 Evler Mahallesine başlayacak.

Enerya Kapadokyagaz 2017 yatırım planında Ürgüp'te 20.000 m² olarak planlanan Ürgüp doğalgaz çalışması, imkanlar ölçüsünde hava şartları ve talebe göre arttırılabilecek.

Belediye'den yapılan açıklamada sokağından doğalgaz hattı geçen mülk sahiplerinin yolları yapılmadan Enerya Kapadokyagaz firmasına giderek abonelik işlemlerini yaptırması, yolları yapıldıktan sonra gelen doğalgaz taleplerinin yollara zarar verdiği, bu konuda herkesin gereken hassasiyeti göstermesi gerektiği ifade ediliyor.

 

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU