Ürgüp'te Belediye ihalelerine yoğun ilgi


Ürgüp Belediyesinin altyapı ve üstyapı yatırımları aralıksız devam ediyor.

2 etap halinde ana arterlerde yapımı tamamlanan sıcak asfalt çalışmalarının ardından ara arterlerde planlanan 3. etap sıcak asfalt çalışmaları için ihale bugün Ürgüp Belediyesi meclis salonunda yapıldı.

Ürgüp Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün çıktığı ihalede, Vatandaşlara ulaşan tüm altyapı ve üstyapı hizmetlerini belediye gelirleri ile ödeyen Ürgüp Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünün ödeme başarısı sebebiyle yoğun katılımcı olması dikkat çekti.

Bahçelievler Mahallesi, Evka Mahallesi gibi doğalgazı bu yıl tamamlanan ara arter yollarda sıcak asfalt yapılacağının müjdesini veren Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, "Bu yıl geçen yıldan kalan ana arter yollarımızın 2. etap ihalesi ile sıcak asfaltını, kaldırımını orta refüjünü tamamlamıştık, kanalizasyon ve su altyapı çalışmalarını tamamladığımız fakat doğalgazı bu yıl planlanan eski adıyla 370 evler yeni adı ile Bahçelievler Mahallemizin ara arter yolları ile bazı mahallelerimizde kalan yollarımızı da sıcak asfalt ile dünya standardında yol çalışması yapacağız, ihale bugün yapıldı, ihale komisyonumuza ve katılımcı firmalara teşekkür ediyorum. Bir yandan vatandaşlarımız için en iyi hizmeti planlarken öte yandan da işçinin, müteahhitin, yüklenicinin alın teri kurumadın hak edişini imzalıyor, ödüyoruz. Durum böyle olunca, ihalelerimize ilgi fazla oluyor." dedi.

İhale komisyonu, dosyaları incelemesinin ardından yaklaşık maliyeti 1 Milyon 084 Bin 625  TL olan asfalt ihalesinin yüklenici firmasına gerekli tebligat yapılarak yer teslimi gerçekleştirilecek.

 

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU