ÜRGÜP'TE 4. ETAP SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI YAPILIYOR


Ürgüp Belediyesi tarafından 3 etabı geçtiğimiz yıllarda tamamlanan sıcak asfalt kaplama çalışmalarının 4. etabı Bahçelievler Mahallesinde devam ediyor.

Ürgüp'ün tüm ana arterlerinin ardından Mahalle aralarını da dünya standartlarında BSK ile kapladıklarını söyleyen Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, "Dünya Kenti Ürgüp'ün altyapısını tamamladığımız gibi üst yapısını da en kaliteli kaplama malzemesi olan sıcak asfaltla kaplıyoruz." dedi.

Bahçelievler Mahallesi ile Altıkapılı Mahallelerini bağlayan Mezbaha ve Çapul köprülerinin sıcak asfalt kaplamasının tamamlandığını söyleyen Yıldız, Vatandaşlarımız çeşitli yollarla memnuniyetlerini bildiriyor, bu da bizim çalışma azmimizi artırıyor. Ürgüp'te hayal edilemeyen şeyleri bugün hayata geçiriyoruz. Mutluyuz, gururluyuz. dedi.

Bahçelievler Mahallesi sokak aralarının büyük kısmının tamamlandığını ifade eden Yıldız, Yaşlı ve bakıma muhtaç insanlarımızın yaşadığı Hanife Memiş Aksoy Rehabilitasyon merkezimizin yolunun da planlanan sıcak asfalt çalışmaları kapsamında yapıldığını kaydetti.

Çalışmalar kapsamında Fatih Mahallesinde de kalan bazı sokaklarda sıcak asfalt kaplaması yapılacağını söyleyen Yıldız, 4. Etap sıcak asfalt kaplama işimizde başarıyla tamamlanmak üzere, emeği geçen belediyemizin tüm birimlerine ve yüklenici firma çalışanlarına teşekkür ediyor, vatandaşlarımıza hayırlı olsun diyorum. şeklinde konuştu.


 

,


 

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU