Ürgüp'te 2. Etap Sıcak Asfalt Çalışmaları Yol Çizgileri ile Tamamlandı


Ürgüp Belediyesi tarafından planlanan, projelendirilen 2. etap asfalt çalışmaları planlandığı gibi kısa sürede tamamlanarak yolların trafik işaretleri çizildi.

Belediye Başkanı Fahri Yıldız, geçtiğimiz sezon 100.000 m² sıcak asfalt çalışmasının ardından bu sezonda da yarım kalan noktalarda planladıkları sıcak asfalt  kaplamayla en kullanışlı ve modern yolların yapımını tamamlayarak yolların dünya standartlarındaki çizgi çalışmalarını da tamamladıklarını söyledi.

2009 yılında "Sen Ürgüpsün Büyük düşün" sloganı ile yola çıkarak altyapı gibi büyük işlere başladıklarını kaydeden Yıldız, 2014 yılında da "Ürgüplü lafa değil, icraata bakar" sloganıyla yola devam ettikleri hatırlattı.

Ürgüp'ün kaybedecek bir saati bile olmadığı düşüncesiyle 2009 yılından itibaren gece gündüz ekibi ile birlikte çok çalıştıklarını söyleyen Yıldız, "Vatandaşlarımızın duaları, Allah'ın yardımı, İktidarın gücü ve kişisel tecrübelerimiz ile Ürgüp için geleceğe yönelik büyük işleri başardık elhamdulillah dedi.

Ürgüp'ün artık önü açık olduğunu vurgulayan Yıldız, bir zamanlar müteahhitlerin hakedişlerimizi alamayız korkusuyla ihalelerinden kaçtığı Ürgüp Belediyemize artık köklü ve kurumsal bir çok güçlü firma girerek büyük işleri başarmamıza ortaklık ediyorlar. En son büyük işlerimizden sıcak asfalt ihalemizde Kayseri firması Nalbantoğlu tarafından planlandığı gibi 10 gün içerisinde tamamlandı. Bir gün içerisinde de Dünya standartlarında çizim çalışmalarımızı tamamladık. Önümüzdeki yıl içinde planımız Cumhuriyet Meydanımızda prestij çalışmalarla andazit doğal kaplama gibi güzel fikirlerimiz var araştırıyoruz. Vatandaşlarımız hizmetin en iyisine layık, en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. dedi.

Gerek sosyal medya aracılığı ile gerek bizzat gelerek ve gerek telefonla arayarak kendilerini tebrik eden ve teşekkür eden vatandaşların kendilerine güç verdiğini ifade eden Yıldız, kadirşinast hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Güle güle kullansınlar biz onlara hizmet için bu makama geldik. dedi.

 

VİDEO

 

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU