Ürgüp'te 10 KAsım Atatürk'ü Anma Günü Etkinlikleri


“10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası” etkinlikleri kapsamında, saat 09:05’te Atatürk Anıtı önünde çelenk sunma merasimi düzenlendi. Anma etkinlikleri Belediye Sinema Salonundaki programla devam etti.

Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin sunulmasından sonra, saatler 09:05’i gösterdiğinde 2 dakikalık ikaz sireni ile tören komitesi ve vatandaşlarımız saygı duruşunda bulunuldu.

İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Belediye Sinema Salonundaki anma programına geçildi.

Ürgüp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri tarafından hazırlanan anma programında dünya liderlerinin Gazi Mustafa Kemal Atatürk hakkındaki görüşleri ve oratoryo gösterisi ve zeybek halk oyunları gösterisi beğeniyle izlendi. 

Atatürk'ün sevdiği eserlere de yer verilen anma programına Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Garnizon Komutanı Timur Budak, Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Siyasi parti temsilcileri, Kurum Müdürleri, daire amirleri, Öğretmen, Öğrenci ve Vatandaşlar katıldı.

Salon çıkışında Atatürk'ün sevdiği yemeklerin de ikram edildiği programın hazırlanmasında emeği geçen öğretmen ve öğrenciler Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı ve Belediye Başkanı Fahri Yıldız tarafından tebrik edildi.

 

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU