Ürgüp, tarihi ve doğal güzelliklerini EMITT’e taşıdı


Peri bacaları denildiğinde akla gelen Ürgüp, tarihi ve turistik güzelliklerini Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na EMITT taşıdı. Standı ziyaret edenler, Ürgüp hakkında bilgi sahibi olurken, yöresel lezzetleri de tatma imkanı buldu.

Dünyanın dört bir yanından gelen turizmcileri ağırlayan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, 22’nci kez kapılarını açtı. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuara Ürgüp Belediyesi de katıldı. Kurulan stantda ilçedeki turizm faaliyetleri vatandaşlara anlatıldı. Ayrıca standı ziyaret edenler Ürgüp’ün yöresel tatlarını da tatma fırsatı buldu.

Ürgüp’ün mutlaka gelinip görülmesi gereken bir yer olduğunu belirten Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, "Güzel ülkemizin her yeri farklı güzelliğe sahip. Nedensiz gidilip görülmeli ama Ürgüp daha farklı bir yer. Kapadokya’nın kalbi , Kapadokya’nın misafir odası, güzellikler diyarı, eşi benzeri olmayan dünyada bir benzeri bulunmayan bir yer Ürgüp. Bütün insanlar Ürgüp’e gelsinler diyoruz. Bütün insanlar bu güzellikleri görsünler, cennet köşelerini görsünler. Peri bacaları sıradan bir kaya parçası olarak düşünülebilir ama öyle değil tam manasıyla Allah’ın insanlara sunduğu güzelliklerden bir tanesi. Bazı yerler ormanla ön plana çıkar bazı yerlerde Peri Bacaları ile ön plana çıkar. Geçmişten bugüne yaşamı merkezi bir yer" dedi.

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU