Ürgüp ramazan sokağına yoğun ilgi


Ürgüp Belediyesi tarafından hazırlanan ramazan sokağı ve ramazan eğlence programlarına ramazan ayının ilk gününde vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Ürgüp Belediye Başkanı Ecz. Mehmet Aktürk’ün de katıldığı ramazanın ilk iftarında iftar çadırı doldu taştı. Tüm masaları tek tek ziyaret ederek vatandaşların ramazan ayını tebrik eden Başkan Aktürk, birlik ve beraberlik içerisinde ramazan ayını ruhuna uygun şekilde geçirmek için oluşturdukları ramazan sokağına ramazanın ilk gününde yoğun ilgi gösteren hemşehrilerine teşekkür etti.

Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı’nın da katılarak Ürgüplülerle bir arada olduğu iftar programında ilk gün iftarını hemşehrileriyle bir arada olmak için İstanbul’dan gelen iş adamı Abdulkadir Akdeniz üstlendi.

İftarın ardından sahne etkinliklerinin yoğun ilgi gördüğü ramazan sokağında tasavvuf musiki dinletisi, hacivat karagöz, kukla gösterileri çocuklar tarafından büyük ilgi gördü.

Hacıvat-Karagöz ve Nasrettin Hoca’nın Ürgüp çarşısını faytonla gezerek vatandaşları ramazan sokağına davet ettiği programda Osmanlı Şerbet ikramı ile satış stantlarında esnaflar tarafından ramazana özel çeşitli ürünlerin satışları yapıldı.

Ürgüp Ramazan Sokağında etkinlikler ve iftar programları ramazan süresince devam edecek.

 

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU