ÜRGÜP KOP KADIN VE GENÇLİK GELİŞİM MERKEZİ PROJESİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.


Ürgüp Belediyesi tarafından hazırlanan ve Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığınca yürütülen KOPSOGEP Programı kapsamında desteklenecek olan “Ürgüp KOP Kadın ve Gençlik Gelişim Merkezi Projesi” protokol imza töreni düzenlendi.

Proje protokol sözleşmesi Ürgüp Belediye Başkanı Fahri YILDIZ ve KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkan Yardımcısı Halil İbrahim TONGUR tarafından imzalandı.

Proje ile Ürgüplü kadın ve gençlerin mesleki ve sosyal gelişimlerine yönelik uygulamaların gerçekleştirileceği bir merkez oluşturmayı hedeflediklerini belirten Ürgüp Belediye Başkanı Fahri YILDIZ desteklerinden ötürü KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığına teşekkür ettiklerini vurguladı.

Proje kapsamında Ürgüplü işsiz kadınlara yönelik bir sabun üretim atölyesi oluşturularak Ürgüplü kadınların doğal sabun üretimi konusunda mesleki eğitim almaları sağlanacak.

Merkezde ayrıca yükseköğretim okuyan ve yükseköğretime hazırlanan gençlere yönelik kişisel hijyen eğitimi, hobi mutfağı eğitimi ve kişilerarası iletişim eğitimleri de düzenlenecek.

Proje KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı KOPSOGEP Programı çerçevesinde sağlanan 290.000 TL’lik hibe desteği ile gerçekleştirilecek.

HABER RESİMLERİ
Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU