Ürgüp Belediyesi Sosyal Ekranında Ramazan Programı Başlıyor


Ürgüp Belediyesi ve Ürgüp Müftülüğü iş birliği ile ramazan ayı süresince devam edecek sosyal ekran ramazan programları başlıyor.

Ramazan ayı süresince her gün akşam saat 17:00’de başlayacak sosyal ekran programlarında her gün Ürgüp Müftülüğü görevlileri tarafından dini konularda sohbetler yapılacak. İlahiler ve Kur’an-ı Kerim tilavetleri ile ramazan ayının ruhuna uygun bir etkinlik hayata geçmiş olacak.

Kovid-19 riski sebebiyle camilerimizdeki sınırlamalar dolayısıyla içimiz buruk bir ramazan geçiriyoruz diyen Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, “Toplu şekilde yapılacak etkinliklerin iptal edilmesi, sosyal izolasyonun sağlanması ile baktık ki bu boşluğu doldurmaya çalışan şer odakları var bu sebeple sosyal medya üzerinden dahi olsa Allah kelamın,ı ramazan ayı boyunca din görevlilerimiz tarafından Belediyemiz sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak duyurmaya karar verdik.” Dedi.

Her gün 2 din görevlisinin program yapacağı Ürgüp Belediyesi Sosyal Ekranında 30 Nisan Perşembe günü Ürgüp Müftüsü A. Muhammed Çınar tarafından canlı yayın programı yapılacak.

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU