Ürgüp Belediyesinde Yeni Dönemin İlk Meclis Toplantısı Yapıldı


Ürgüp Belediyesi'nin 31 Mart seçimlerinin ardından oluşan yeni Meclisi, Belediye Başkanı Mehmet Aktürk başkanlığında toplandı.

Yeni dönemin ilk meclis toplantısı saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı.

 Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk yaptığı açılış konuşmasında:

"Kıymetli Ürgüplü hemşehrilerimiz İlçemize hizmet etme onurunu bizlere attıkları değerli oylarıyla vermişlerdir. Bunun ne denli önemli olduğunu, ve sorumluluğumuzun farkındayız, sadece ben ve arkadaşlarım değil, bu meclis çatısı altında bulunan siz değerli meclis üyelerininde bunun bilincinde olduğunuza inanıyorum. Ürgüp İlçemizde atılım ve gelişim konusunda yapacağımız çok önemli işlerimiz var. Tarihi dokusu, doğal mirası, turizmiyle Ürgüp İlçemizin potansiyelini biliyor, bunları daha çok öne çıkararak vizyon bir kent haline getirmek bizlerin borcu olduğuna inanıyorum.

Bizlere düşen doğru politikalarla projeler oluşturmaktır. Bu yoldaki amacımız Ürgüp'ümüzü daha ileri seviyeye getirirken kaliteyi esas alarak yaptığımız işleri gelecek nesillere sermaye sağlayacak bir miras olarak kalmasını temin etmektir."

Bunun için tüm projelerimizi kalıcı, sürdürülebilir, halkın refahı ve huzuru mutluluğu üzerine oluşturacağız diyen Aktürk, açılış konuşmasında hizmet anlayışının şiarının katılım, adalet, dürüstlük ve şeffaflık olduğunu vurguladı.

Yönetim anlayışımızın temelinde insan ve işimizi sevmek olacaktır. Ürgüp'ümüze hizmet etmek için hepimiz hazırız ve görevdeyiz. 

16 Maddelik gündemle toplanan Ürgüp Belediye Meclisinde komisyonlara üye seçimi yapıldı.

 

HABER RESİMLERİ
Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU