Ürgüp Belediyesi Hayatı Eve Sığdırıyor


Ürgüp Belediyesi Kültür Etkinlikleri kapsamında Araştırmacı – Yazar Hayati İnanç, canlı olarak yayınlanacak sosyal medya programıyla Ürgüp’te vatandaşların evine misafir oluyor.

Ürgüp Belediyesi, kovid-19 salgını sürecinde belediyenin instagram ve facebook adreslerinde evlerinde kalan vatandaşlarla sevilen isimleri buluşturmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta sonu Sevcan Orhan’ın katılımıyla sosyal medya konseri düzenleyen Ürgüp Belediyesi, bu hafta sonu da Araştırmacı Yazar Hayati İnanç’ın ‘Can Veren Pervaneler’ aile konulu söyleşisi ile vatandaşları buluşturacak.

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, “Hayati İnanç hocamızla normalde planımız kendisini Mayıs ayında Ürgüp’te misafir etmek, vatandaşlarımızla imza gününde buluşturmaktı. Korona virüs salgını dolayısıyla tüm toplu etkinlikler iptal edilince Hayati Hocamızdan rica ettik, sağolsun bizi kırmadı sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla aile konulu söyleşide kendisini vatandaşlarımızla buluşturacağız. Bu süreçte evde kalarak salgının risklerini en aza indiren hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Bir yandan hijyen tedbirleri ile riski azaltırken, diğer taraftan da uzun süre evde kalmanın psikolojik etkilerini de en aza indirmek için tüm ekibimizle birlikte yoğun çaba sarf ediyoruz.” Dedi.

Ürgüp Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacak program 11 Nisan Cumartesi günü saat 21:00’de başlayacak.

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU