TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan Ürgüp Belediyesine Ziyaret


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, kendi adının verildiği caddenin açılışı için geldiği Ürgüp'te tarihi ve turistik merkezleri gezdikten sonra Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Ürgüp'ün tarihi geçmişine sadık kalarak geleceğe miras bırakılacak dünya kenti Ürgüp haline gelmesi için 10 yıla yakındır önemli projeleri hayata geçirdiklerinden bahsetti. Ürgüp'ün geleceğe miras kalacak en önemli eserlerinden olacak TOBB tarafından finanse edilecek 24 derslikli okul binası için tekrar teşekkür eden Başkan Fahri Yıldız, hemşehri olarak nitelendirdiği Hisarcıklıoğlu'na Belediyeyi ziyaret etmeden ilçeden ayrılmadığı için özellikle teşekkür etti.

Ziyarette hazır bulunan Ürgüp Ticaret Odası Başkanı Ahmet Aydın ve Ürgüp Ticaret Odası Meclis Başkanı Kemal Öğütlü'de Hisarcıklıoğlu'na daveti kırmayarak Ürgüp'e geldiği için Hisarcıklıoğlu'na bir kez daha teşekkür ettiklerini belirtti.

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'na Nevşehir Ticaret Odası Başkanı Arif Parmaksız ve TOBB yetkilileri de eşlik etti.

Ziyaret karşılıklı hediyelerin verilmesiyle sona erdi.


 

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU