Sporcu Dostu Başkan Yıldız, Verdiği Sözü Tuttu


Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Ürgüp Kapadokya Gençlik ve Spor Kulübü Volaeybol takımına Konya'da oynadıkları Sungurlu Belediye Spor maçının sonunda vaadettiği 20.000 TL. ödülü nakit olarak Kulüp Başkanı Halis Aydoğan'a takdim etti.

Başkan Yıldız, Sporunun gelişmesi ve yaygınlaşması için Belediyemiz olarak bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada destek olunacağını söyledi.

Özellikle spor kulüplerinin gelişmesinin sosyal ve kültürel açıdan önemli olduğunu belirterek, gençlerin spora teşvik edilmesinin kötü alışkanlıklardan uzak tuttuğunu söyledi.

Sporun önemine değinen Yıldız, "Spor insan hayatı için son derece önemli, özellikle günümüzde gençlerimizin sigara, alkol ve diğer kötü alışkanlardan uzak kalmalarını sağlıyor. Bu tür alışkanlıklar çocuk yaşta başlandığı için onların zamanlarını spor yaparak değerlendirmeleri kötü alışkanlıklardan uzak tutuyor. Ürgüp ilçemizde herşeyden önce Eğitimci bir kişi olarak memleketimize vefa borcumuz var. Biz bunu sporda, eğitimde, kültürde ve turizmde kısacası her alanda ilçemizin gelişmesine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bundan sonrada elimizden geldiğince bu tür desteklerimiz devam edecek." dedi.

Başkan Yıldız, bu zamana kadar kulübe hizmet eden yönetici, sporcu ve antrenörlere de teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

Kulüp Başkanı Aydoğan, kulübe verdiği önemli miktardaki destek nedeniyle Spor ve sporcu dostu Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız a teşekkür etti.

 

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU