SICAK ASFALT İHALESİNE 3 FİRMA TEKLİF VERDİ


Ürgüp Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından 4. etap sıcak asfalt ihalesi yapıldı.

Yapılan ihaleye 3 firma teklif verirken, yaklaşık maliyeti 1 Milyon 882 Bin 300 TL olan sıcak asfalt kaplama işine en uygun teklifi, ilk 3 etabın sıcak asfaltını yapan NALBANTOĞLU İnşaat verdi.

ACERLER İnşaatın 1.Milyon 860 Bin TL, ÖZTAŞLAR İnşaatın da 2 Milyon 037 Bin TL teklif verdiği ihale ile ilgili süreç devam ediyor.

Yapılan ihalenin onaylanarak sözleşmenin imzalanmasına müteakip 50 Bin metrekare yolun sıcak asfalt kaplaması yapılacak.

4. etap sıcak asfalt ihalesinin hayırlı olmasını dileyen Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, ilk 3 etap sıcak asfaltı başarıyla tamamlayan, rüştünü ispat eden Nalbantoğlu İnşaat bu ihaleyede en uygun fiyat teklifini vermiş, komisyonun değerlendirmesinin ardından bu ay içerisinde çapul mevki dediğimiz Altıkapılı ile Bahçelievler arası bağlantı yolunu, mezbaha mevkii dediğimiz Altıkapılı ile Bahçelievler yolunu sıcak asfalt kaplayacağız. Bahçelievler Mahallemizin dolmuş güzergahı ile belirlediğimiz noktaların sıcak asfalt kaplamasını tamamlayarak ipek halı kalitesinde dünya standartlarında yolu Ürgüplü hemşehrilerimiz için yaptık, yapmaya devam edeceğiz. dedi.

 

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU