Hastane önü Şehit Turan Caddesinin Sıcak Asfaltı Tamamlanıyor


Ürgüp Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından İlçemizin yoğun olarak kullanılan caddelerinden olan Hastane önü Şehit Turan Caddesinin, dar olan yolu genişletilerek, yolun asfaltlaması tamamlanıyor.

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Kendisinin Ürgüp Lisesinin Müdürü iken yapımını gerçekleştirdikleri Ürgüp Lisesinin kapısının yok olmasına ve okul bahçe kenarındaki ağaçların kesilmesine gönülleri razı olmadığı için ağaçlara zarar vermeden yolu genişleterek caddenin sıcak asfaltının serilmesinin planlandığı gibi başarıyla tamamlandığını, bordür çalışmaları ve kaldırım çalışmalarının da aynı hız ve kalitede yapılarak yolun kısa sürede trafiğe açılacağını söyledi. Yıldız, sarı çizginin Ürgüp'e çok yakıştığını söyleyerek yol çizgi çalışmasının da önümüzdeki günlerde asfaltı tamamlanan yollarda uygulanacağını kaydetti.

2 Mayıs tarihinde söküm çalışması ile planlandığı gibi başlanan çalışmalar kapsamında Mehmet Akif Ersoy Bulvarı gidiş geliş istikametinde sıcak asfaltla buluşturuldu. Geçtiğimiz sezonda Mehmet Dinler Bulvarının başlangıç noktasında kalan sıcak asfalt, kaldığı yerden başlayarak Kayseri Caddesi boyunca gidiş ve geliş çift şerit olmak üzere Cumhuriyet Meydanına kadar tamamlandı. Yine geçen sezon Emniyet Müdürlüğü önünde kalan sıcak asfalt noktası, Kazım Karabekir Caddesi PTT önünden Kayseri Caddesine bağlandı. Bugünkü çalışmalarla birlikte Hastane önü Şehit Turan Caddesinin de asfalt kaplaması tamamlanarak yol kullanıma hazır hale getirildi.

Kazım Karabekir 1 Caddesi Noter önünün söküm işlemleri tamamlanarak, asfalt serimine hazır hale geldi, planlandığı gibi 11 ve 12 Mayıs tarihlerinde de kalan noktanın asfalt serimi gerçekleştirilecek, önümüzdeki günlerdede tüm yolların çizgileri çizilecek.

2. etap asfalt çalışmalarımız kapsamında yollarımız vatandaşlarımıza, hayırlı olsun.

 

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU