Cumhuriyet Meydanına ramazana veda iftar sofrası kuruldu


Belediyemiz tarafından Cumhuriyet Meydanında kurulan sokak iftarlarının sonuncusu ramazana veda sofrası adı ile vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

Ramazan ayında belediyenin düzenlediği son iftar programını Cumhuriyet Meydanında vatandaşlarla birlikte yapan Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, iftar nedeniyle alanı dolduran vatandaşlara teşekkür ederek, seneye ramazan ayında da oruçlarımızı böyle birlik beraberlik içerisinde tutmak, sokak iftarlarımızda birlikte açmayı Yüce Allah'tan diliyorum. dedi.

 

Yıldız, Ürgüp halkının ve Ürgüp'e gezmek üzere gelerek iftar sofrasına misafir olan vatandaşların ramazanlarını kutlayarak, “Sizlerle beraber böyle anlamlı bir ayın son günlerinde iftar yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Ramazan ayının son günlerini yaşadığımız bu günlerde tüm İslam aleminin bayramı da tebrik ediyor hayırlara vesile olmasını diliyorum. Rabbim buradaki birliği tüm insanların ve İslam dünyasının birliğine ve beraberliğine vesile kılsın” dedi.

İlçe Müftüsü A. Muhammed Çınar'ın ettiği dua ile Ürgüp Cumhuriyet meydanını dolduran yaklaşık bin beş yüz kişi Ramazan'a veda sofrasında oruçlarını açtı.

 

 

 

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU