Cumhuriyet Meydanına ramazana veda iftar sofrası kuruldu


Belediyemiz tarafından Cumhuriyet Meydanında kurulan sokak iftarlarının sonuncusu ramazana veda sofrası adı ile vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

Ramazan ayında belediyenin düzenlediği son iftar programını Cumhuriyet Meydanında vatandaşlarla birlikte yapan Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, iftar nedeniyle alanı dolduran vatandaşlara teşekkür ederek, seneye ramazan ayında da oruçlarımızı böyle birlik beraberlik içerisinde tutmak, sokak iftarlarımızda birlikte açmayı Yüce Allah'tan diliyorum. dedi.

 

Yıldız, Ürgüp halkının ve Ürgüp'e gezmek üzere gelerek iftar sofrasına misafir olan vatandaşların ramazanlarını kutlayarak, “Sizlerle beraber böyle anlamlı bir ayın son günlerinde iftar yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Ramazan ayının son günlerini yaşadığımız bu günlerde tüm İslam aleminin bayramı da tebrik ediyor hayırlara vesile olmasını diliyorum. Rabbim buradaki birliği tüm insanların ve İslam dünyasının birliğine ve beraberliğine vesile kılsın” dedi.

İlçe Müftüsü A. Muhammed Çınar'ın ettiği dua ile Ürgüp Cumhuriyet meydanını dolduran yaklaşık bin beş yüz kişi Ramazan'a veda sofrasında oruçlarını açtı.

 

 

 

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
MİNİK KAHRAMANLAR MACERA PEŞİNDE

MİNİK KAHRAMANLAR MACERA PEŞİNDE

 

 

Vizyon Tarihi:20 Ocak 2017

Yapımı:2012 - Peru

Tür:Animasyon

Süre:105 Dak.

Yönetmen:Eduardo Schuldt

Oyuncular: -

Senaryo:Kathy Borland ,  Abraham Vurnbrand

Yapımcı:Hugo Rose ,  Abraham Vurnbrand

Diğer Adı:The Illusionauts 


HER GÜN: 13:30 - 21:00

İLETİŞİM: 0384 341 49 39

 

HER GÜN

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

13:30 - 21:00 SAATLERİNDE

 


 

 

GELECEK PROGRAM

14 TEMMUZ

FIRILDAK KEDİ FİNDUS

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU

 0 384 341 49 39