Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'ye Ziyaret


Ak Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma, Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, Çat Belediye Başkanı Kamil Duru, Kayseri Milletvekili ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'yi makamında ziyaret etti.

Ürgüp'ün altyapısının tamamen bittiğini ve asfalt çalışmalarının tamamlandığını yakınen bilen Bakan Mehmet Özhaseki, programının çok yoğun olmasına rağmen uygun bir günde Ürgüp'e gelmeyi planladığını vurguladı.

Başkan Fahri Yıldız, Ürgüp'ün tek ihtiyacının tam teşekküllü bir arıtma tesisi kaldığını ifade ederek, projesi ve tüm hazırlıkları tamamlanan atık su arıtma tesisinin Ürgüp ile birlikte 20 köye hizmet edeceğini söyledi.

Bölgede inşa edilmesi planlanan ve 20 köye hizmet edecek atık su arıtma tesisinin detaylarının görüşüldüğü ziyaretin sonunda misafir Belediye Başkanları hemşehrileri Bakan Mehmet Özhaseki'ye çeşitli hediyeler takdim etti.

Ürgüp'te yapımı devam eden Dağıstanlı Sokak Sağlıklaştırma projesi ile ilgili gelinen aşama hakkında bilgi veren Yıldız, Özhaseki'ye Ürgüp'e sağlamış olduğu katkılar nedeniyle teşekkür etti.

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU