Bisikletle Dünya Turuna Çıkan Hollandalı Mark Koelen, Ürgüp'te


Hollanda'dan yola çıkan ve dünyayı bisikletle dolaşacak olan 42 yaşındaki Mark Koelen, Belediyemizin misafiri olarak Ürgüp'e geldi.

Kapadokya Bisiklet Spor Kulübünün Milli Sporcularıyla bisikletle Kapadokya'yı gezen Koelen, doğal güzelliklerle dolu bölgeye hayran kaldığını söyledi.

Hollanda'dan yola çıkarak tüm dünyaya insanların ne kadar iyi olduklarını göstermek ve insanları birleştirmek için bisikletle dolaşan 42 yaşındaki Mark Koelen, Nevşehir'in Ürgüp İlçesine geldi.

Hollanda'dan yola çıkarak Belçika, Fransa, İtalya ve Yunanistan üzerinden İzmir'e ardından Konya ve Nevşehir'e gelen Koelen, 3 gün kalacağı Ürgüp'ten Malatya, Van güzergahı Üzerinden İran'a geçecek. İran'dan tekrar yola çıkacak olan Koelen, Türkistan, Kazakistan, Hindistan, Nepal, Bangladeş, Mymmar, Güneydoğu Asya, Avustralya ve Güney Amerika'dan sonra yeni bir yol haritasıyla dünya turuna devam edecek.

Bisikletle dünya turu yapmasının amacının tüm insanlara aslında insanların ne kadar iyi olduğunu göstermek olduğunu söyleyen Koelen, Dünyanın farklı yerlerinde farklı insanlarla tanışıp onları bir araya getirmeyi amaçladığını belirtti.

Ürgüp'te Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'ın misafiri olan Mark Koelen, Ürgüp'ün Milli Bisiklet Sporcuları ile birlikte Kapadokya bölgesinin doğal güzelliklerini bisikletiyle gezdi.

Ürgüp'ün Devrent Vadisinde gezerken Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'a bileklik hediye eden Koelen, tüm tanıştığı insanlara hediye ettiği bileklik ile aralarında bir bağ kurduğunu ifade etti.

 

 

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU