Belediyemiz tarafından TOKİ'de 1000 kişilik iftar programı düzenlendi


Ürgüp Belediyesi'nin bu ramazan ilk toplu iftar sofrası, yeni yerleşim alanı olan, 923 konutluk Ürgüp TOKİ konutlarında gerçekleşti.

TOKİ 15 Temmuz İlkokulu bahçesinde kurulan iftar sofrasına bin kişi katıldı.

İftara katılarak bir konuşma yapan Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, "Böyle bir iftar sofrası özellikle TOKİ'de hayalimdi. İftar bahane, amacımız birlik ve beraberlik. Bir sofraya ne kadar çok el uzanırsa Allah'ın rahmeti de o kadar çok rahmet ve mağfiret olur. Hepinize teşekkür ediyorum. Kim derdiki yazının yüzünde iftar programı düzenlenecek. Benim bir sözüm vardı. Bu güzel insanlar ev hayali kuruyordu. Ev yaptık, yol yaptık, doğalgaz getirdik ev sahibi olan hemşehrilerimle bir araya gelip, bir sofrada oruç açmak da nasip oldu şükürler olsun. Katılım gösterdiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi.

TOKİ'nin yapımı için o yıllarda haftada 4 kez Ankara'ya gittiğini belirten Başkan Yıldız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla bu evler bu alana kuruldu. Allah ondan razı olsun. Allah birliğimizi beraberliğimiz daim eylesin. Evlerinizde sağlıklı ve mutlulukla yaşayın. dedi.

TOKİ'de düzenlenen iftar programında Belediye ile işbirliği yapan TOKİ Emlak Yönetim A.Ş. 1. ve 2. etap site yönetimlerine, TOKİ 15 Temmuz İlkokulu Müdürlüğü'ne, TOKİ 15 Temmuz Mahalle Muhtarlığı'na ve katılım gösteren tüm TOKİ halkına teşekkür edildiği ifade edildi.

Ürgüp Belediyesi tarafından İlerleyen günlerde toplu iftarların farklı noktalarda devam edeceği belirtildi.

 

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU