BAŞKAN AKTÜRK MAHALLE MUHTARLARIYLA BULUŞTU


Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Ürgüp’ün mahalle muhtarlarıyla düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Ürgüp’ün 10 mahalle muhtarının katıldığı toplantıda yerel seçimden sonra geçen 4 aylık dönemde Ürgüp’te yapılan hizmetleri özetleyen Başkan Aktürk, Muhtarların talep ve önerilerini de dinledi.

Vatandaşlardan gelen talepleri hızla hizmete dönüştürmek üzerine yoğunlaştıklarını ifade eden Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, “Ürgüp’te vatandaşlarımıza en iyi hizmeti ulaştırmak için sizler mahallelerinizde bizler de ilçemizin genelinde var gücümüzle çalışıyoruz.” Dedi.

İhtiyaçlara nokta atışı çözümler bulmanın yolunun işbirliğinden geçtiğini belirten Aktürk, Belirli periyotlarla Muhtarlar Toplantısı gerçekleştirerek işbirliğini güçlendireceklerini belirterek, Muhtarların taleplerini dinleyeceklerini ifade etti.

Temel amacının sorunları çözmenin yanı sıra, Ürgüp’teki tüm vatandaşların fikirleriyle kenti geleceğe taşımak olduğunu anlatan Aktürk, “Önemli olan, herkese kulak vererek ortak paydada buluşmak ve sıra dışı büyük başarılara imza atmak. Bunu da ancak el birliğiyle sağlayabiliriz. Bir aksaklık olduğunda soruna dönüşmeden çözebilirsek, işte o zaman mutlu bir kent yaratabiliriz.” dedi.

Buluşmadan dolayı memnuniyetlerini dile getiren muhtarlar, bu iş birliği anlayışı çerçevesinde üzerlerinde önemli bir sorumluluk taşıdıklarını ve Ürgüp’ün geleceği için hep birlikte tek vücut olarak çalışacaklarını belirttiler.

 

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU