Başkan Aktürk Gazeteciler Cemiyetlerini Ziyaret Etti


İlk ziyaretini Nevşehir Medya Evi’ne gerçekleştiren Aktürk, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri Bayram Ekici ve NGC Yönetim Kurulu Üyeleriyle görüştü. Siyasetçilerle gazetecilerin ayrılmaz bir parça olduğunu söyleyen Aktürk, yapılan hizmetlerin basın aracılığı ile kamuoyuna duyurulduğunu belirtti.

Ziyarette NGC yönetim kurulu üyeleri Oğuz Özdem, Selma Küçükgül, Alpaslan Körükcü, Osman Aytekin ile de görüşerek bayramlarını tebrik eden Aktürk, Nevşehir basınının çok güzel ve başarılı işler yaptığını kaydederek, Ürgüp’e yapılan hizmetlere de destek verdikleri için gazetecilere teşekkür etti.
Ardından Kapadokya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Başkan Aktürk, ziyarette; Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Osman Koca ve gazetecilerle görüşerek bayramlarını kutlayıp, yerel basının kendisinde ayrı bir yerinin olduğunu söyledi.

Nevşehir’de faaliyet gösteren iki meslek kuruluşu vasıtasıyla bölgede görev yapan tüm gazetecilerin, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın bayramını kutladığını ifade eden Başkan Aktürk, geçtiğimiz günlerde Ürgüp’te düzenlenen balon festivaline bölgede görev yapan basın mensuplarının katkılarından dolayı da teşekkür etti.

HABER RESİMLERİ
Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU