Aktürk Başkan Eski Belediye Başkanlarının Kabirlerini Ziyaret Etti


Ürgüp Belediye Başkanı Ecz. Mehmet Aktürk, ramazan bayramı münasebetiyle Ürgüp Belediye Başkanlığı yapmış ve mezarı Ürgüp'te olan tüm Belediye Başkanlarını Ürgüp asri mezarlığında ziyaret etti.

İlk olarak Ali Baran Numanoğlu ve R. Kürşat Numanoğlu'nun kabrini ziyaret ederek dua eden Aktürk, daha sonra Hüseyin Terzioğlu'nu ve köylüsü olan Kasım Uğur'un kabrini ziyaret ederek Ürgüp'e verdiği hizmetler için her birine fatiha okuyup dua etti.

Mezarlıkta vatandaşlarla da bayramlaşarak geçmişlerine rahmet dileyen Belediye Başkanı Ecz. Mehmet Aktürk, bayramda yoğun olarak ziyaretçi ağırlayacak Ürgüp asri mezarlığında tüm hazırlıkların tamam olduğunu ifade etti.

ESNAFLARA BAYRAM ZİYARETİ

Ürgüp Belediye Başkanı Ecz. Mehmet Aktürk, Kayseri Caddesi, Cumhuriyet Meydanı ve Dumlupınar Caddesindeki esnafları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Vatandaşların talep ve önerilerini de dinleyen Başkan Aktürk, rahmet ve mağfiret ayı ramazanı uğurlamanın hüznü ile ramazan bayramına erişmenin mutluluğunu birlikte yaşadıklarını ifade ederek, yarın cumhuriyet meydanında bayramlaşmak için tüm hemşehrilerini kucaklaşmaya davet etti.


Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU