3. Etap Sıcak Asfalt Çalışmaları Tamamlandı


Ürgüp Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ihalesi yapılan 3. etap sıcak asfalt çalışmaları kapsamında yüklenici Nalbantoğlu Ticaret A.Ş. tarafından Ürgüp Devlet Hastanesi ile Bahçelievler arasındaki bağlantı yolu, Evka Mahallesi ile Belediye Toplu Konutlarının da olduğu yeni yerleşim alanı ve Ahmet Yesevi Cami çevresi, Evka Mahallesi ile Fatih Mahallesi arasındaki Eyüp Sultan Caddesi, Fatih Mahallesi ile Sanayi arasındaki 308. Sokak ve Mustafa Can Caddesinin zemin çalışmaları tamamlanarak sıcak asfalt kaplaması ve bordürü tamamlandı.

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'ın yakından takip ettiği ve sürekli bilgi aldığı çalışmalar gece gündüz hız kesmeden kısa sürede tamamlandı. Her gün binlerce Vatandaşın kullandığı güzergahları sıcak asfalt için tespit ettiklerini belirten Yıldız, Bu çalışmada emeği geçen yüklenici firma, Fen İşleri Müdürlüğü Personeli, hoşgörü ve sabırları nedeniyle Ürgüp halkına teşekkür ettiğini belirtti.

Geçtiğimiz yıllarda etap etap sıcak asfalt kaplaması yapılan Ürgüp'te bu yıl 3. etabın da tamamlandığı için mutlu olduğunu belirten Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, "Şükürler olsun, alt yapıyı yapmak bize nasip olduğu gibi üstünü yapmakta bize nasip oldu. Uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecek kalitede yolları Ürgüp'e kazandırdık." dedi.

4 Temmuz 2018 tarihinde sözleşmesi yapılan sıcak asfalt kaplama işi, uzun yıllar kullanılabilmesi için mevsimsel olarak en uygun dönemde 10 gün gibi kısa bir sürede tamamlandı. 

3.500 metre uzunluğunda yaklaşık 30.000 m² Bitümlü Sıcak Karışım Ürgüp'ün belirlenen imar yollarının kaplaması yapılarak Vatandaşların kullanımına sunuldu. 3. Etap sıcak asfalt kaplama işi Ürgüp Belediyesi'nin bütçesi ile yaklaşık 2 Milyon TL'ye tamamlandı. 

Ürgüp Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünden alınan bilgiye göre kilitli parke ihalesinin de yapıldığı, Ağustos ayı içerisinde çeşitli mahallelerde kilitli parke döşemesi yapılacağı belirtildi.

Sıcak asfalt kaplaması yapılan yolların trafik ve yaya çizgileri de ilerleyen zamanlarda yapılacağı ifade edildi.

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU